Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Komorní hra s převahou smyčcových nástrojů - 6. 4. 2019  krajské kolo

     Duo - Slovan Jindřich, Karlovcová Jana - 1. místo

     Trio - Šmídlová Viktorie, Kopačková Jolana, Frank Tomáš - 2. místo

 

Hra na akordeon, komorní hra   29. - 30. 3. 2019 - krajské kolo

     Černý Jan - 1. místo s postupem do ústředního kola

     Ivánková Karolína - 2. místo 

     Tyr Jakub - 3. místo 

     Hlousová Jana - 2. místo 

 

     Duo - Nováková Tereza, Valešová Barbora - 2. místo

     Duo - Černý Jan, Moule Václav - 1. místo 

     Trio - Černý Jan, Moule Václav, Pašková Martina - 2. místo 

     Trio - Čechura Daniel, Berčková Vendula, Kolář Jakub - 2. místo 

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - 16. 3. 2019 krajské kolo

     Flute Trio TEA - Šarlingerová Tereza, Nová Alice, Krbcová Aneta 

                        1. místo s postupem do ústředního kola

 

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - 21. 2. 2019 okresní kolo

 

     Flute Trio TEA - Šarlingerová Tereza, Nová Alice, Krbcová Aneta 

                        1. místo s postupem do krajského kola

     Klarinetové duo - Chmelířová Michaela, Chaloupková Julie - 2. místo

     Duo NikEla - Protivová Nikola, Lédlová Ela 

                        1. místo s postupem  do krajského kola

     Duo TeriNela - Janochová Tereza, Heroldová Nela - 1. místo

 

Hra na akordeon, komorní hra  - 15. 2. 2019 - okresní kolo

 

     Ivánková Karolína - 1. místo s postupem do krajského kola

     Tyr Jakub - 1. místo s postupem do krajského kola

     Šimonová Johana - 1. místo

     Hlousová Jana - 1. místo s postupem do krajského kola

     Štika Prokop - 2. místo

     Valešová Barbora - 1. místo

     Černý Jan - 1. místo s postupem do krajského kola

     Duo - Šimonová Johana, Šimonová Viktorie - 2 . místo

     Duo - Nováková Tereza, Valešová Barbora - 1. místo s postupem

                                                                do krajského kola

     Duo - Nágrová Tereza, Nágr Vladimír - 2. místo

     Duo - Černý Jan, Moule Václav 

                      1. místo s postupem do  krajského kola

     Trio - Černý Jan, Moule Václav, Pašková Martina  

                      1. místo s postupem do krajského kola

     Trio - Čechura Daniel, Berčková Vendula, Kolář Jakub 

                      1. místo s postupem do krajského kola